+ 48 794 703 593 INFO@SANDRAGIZA.PL

SPACER Z FOTOGRAFEM -lifestylowe sesje plenerowe

DLA KOGO JEST PAKIET LIFESTYLE – SPACER Z FOTOGRAFEM ?

✓  Dla rodzin z dziećmi

✓  Dla dziadków z wnukami i rodziną

✓  Dla Pań w ciąży, które chciałyby naturalną sesję bez sukien we własnych strojach same i/lub z partnerem i dziećmi

✓  Dla Par, które są ze sobą, dla narzeczonych, dla osób po ślubie, dla każdego kto chce uwiecznić swoją miłość

✓  Dla przyjaciół, którym marzy się wspólna sesja zdjęciowa w lekkim klimacie naturalności

✓  Dla klas szkolnych i przedszkolnych –  wspólne ujęcia podczas spaceru będą niezapomnianą pamiątką i świetną alternatywą dla nudnych zdjęć szkolnych.

✓  Właścicieli zwierzaków, którzy chcą przejść się wspólnie na spacer.

CZYM JEST LIFESTYLE – SPACER Z FOTOGRAFEM ?

✓  To naturalne lekkie i lifestylowe zdjęcia podczas wspólnego wyjścia w dowolny wybrany plener. Wspólny spacer trwa do godzinki czasu, podczas tego zatrzymujemy się w róznych miejscach i tworzymy niezapomniane wspomnienia.

✓  Ze względu na różnorodność skorzystać z niej możemy w wielu przypadkach, sesji rodzinnych, partnerskich etc ( wypisanych u góry )

✓  Sesja nie obejmuje ubioru i innych akcesoriów takich jak podczas standardowych sesji. Są to naturalne ujęcia pełne miłości. 

✓  Jeśli bardzo chcecie możecie zmienić ubiór we własnym zakresie podczas sesji, zapewniam jednak ze nie ma takiej konieczności gdyż w dużej mierze skupiamy się na Was a jeden odpowiednio dobrany strój do sesji  ( po wcześniejszej konsultacji ze mną ) stanowczo wystarczy aby uchwycić Was w jak najlepszym świetle 😉

✓  Pamiętajcie przy takich sesjach nie retuszuję osób – nie odchudzam, nie wygładzam. Zdjęcia obrobione są autorskim sposobem ale w formie lifestylowej – naturalnej.

✓  Duża ilość przedszkoli i szkół decyduje się na takie sesje gdyż są świetną alternatywą do zdjęć typowo pozowanych w szkole. Dzieci mogą biegać, bawić się, a dodatkowe zabawy zaproponowane przeze mnie pozowlą na uchwycienie na prawdę ciekawych kadrów do których dzieci będą z chęcią same wracały po latach.

✓  Dodatkowo jeśli zgadzacie na publikację sesji na moich stronach i portalach społecznościowych otrzymacie ode mnie WIDEO przepełnione najlepszymi momentami podczas sesji zupełnie za darmo 🙂 Proszę o informacje przy zapisie na sesję w formularzu.

Napisz do mnie proszę

Chcesz zarezerwować termin sesji lifestylowej – Spacer z Fotografem – dla siebie ? Napisz 

FORMULARZ KONTAKTOWY - SPACER Z FOTOGRAFEM

4 + 6 =