SESJE NOWORODKOWE

Ten moment w którym po raz pierwszy zobaczysz swoje dziecko, będzie w Twojej pamięci na zawsze. Czas jednak szybko mija i nasze maluszki stają się coraz większe, zmieniają się z dnia na dzień. Często też wspomnienia z tych pierwszych dni zaciera czas. Dlatego właśnie chciałabym stworzyć dla Was – Rodziców – niezapomnianą pamiątkę, do której będziecie wracać ze łzami wzruszenia i nostalgiczną tęsknotą za tymi malutkimi stópkami i rączkami. Wiem… bo sama jestem mamą 😉 Jeśli chcecie być pewni, poczytajcie proszę stronę o mnie, zapoznajcie się z opiniami na mój temat np w google. Aby sesja przebiegła spokojnie musicie mi zaufać, a ja obiecuje Wam, że maluszek będzie bezpieczny i w bardzo dobrych rękach.

Optymalnym czasem do wykonania sesji noworodkowej jest 5 – 14 doba życia maluszka, ze względu na głębszy sen oraz pozycję embrionalną. Rozumiem jednak że sytuacje są różne i Sesje Noworodkowe maksymalnie wykonuję do 30stego dnia życia. Po tym okresie proponuję przeczekać do 3 miesiąca i wykonać sesję rodzinno dziecięcą.

Sesje wykonywane są w Studio – z użyciem  różnych akcesoriów dostępnych w studiu oraz specjalnie przygotowanych ubranek dla najmłodszych, jak również lifestyle- w domu klienta.

W ramach sesji

  

•   Zaangażowanie i wiedzę z zakresu fotografii rodzinnej przelaną na wysokiej jakości zdjęcia
•   Sesje wykonuje sprzętem fotograficznym który pozwala mi na wykonywanie bardzo wysokiej jakości zdjęć
•   Zdjęcia obrabiane są na monitorze graficznym dzięki czemu mam pewność, że kolorystyka zdjęcia jest prawidłowa względem wykonywanych przeze mnie zdjęć. 
•   Galerię online  do wyboru zdjęć z wykonanej sesji do 5ciu dni roboczych
•   Odbitki w formacie 15×23 w ilości zależnej od wybranego pakietu
•   Link do pobrania zdjeć  w wysokiej jakości do druku + wersję do udostępniania
•   Możliwość skorzystania z różnorodnych sukien, body i materiałów do sesji ciążowych, ubrań do sesji roczkowych i dziecięcych, akcesoria i ubranka do sesji noworodkowych.
•   W sesji bezpłatnie może brać udział partner, dzieci lub bliska osoba dla klientki
•   W ramach Pakietu 3 otrzymacie również piękny personalizowany album – storybook w wybranej oprawie 10cio kartowy.
•   Zdjęcia gotowe są do odbioru w ciągu 14-30 dni roboczych, zastrzegam sobie wydłużenie terminu w przypadku choroby, zdarzenia losowego, urlopu itp.  

Miejsce sesji zdjęciowej

 

Sesje noworodkowe wykonuję w studiu z użyciem stylizowanych akcesoriów, nie ma możliwości abym zabrała to wszystko do Państwa do domku. Sesje Lifestylowe są możliwe do wykonania w zaciszu domowym, jeśli właśnie taka naturalna sesja interesuje Państwa bardziej zapraszam do zapoznania się z ofertą właśnie sesji Lifestylowych, na stronie znajdą Państwo szczerszy opis tej oferty. 

PAKIETY SESJI

Pakiety sesji stworzone są z myślą o różnych Państwa potrzebach. Przez lata swojej pracy, dopasowywałam ofertę aby była korzysta i atrakcyjna a przy tym spełniała wszelkie wymogi wysokiej jakości zdjęć, ale i produktów towarzyszących takie jak odbitki, pendrive oraz albumy, itp…
Są to produkty specjalnie wyselekcjonowane z pośród dużej oferty rynkowej, jednak dzięki kilkuletniemu doświadczeniu mogę zaproponować Państwu na prawdę bardzo wysokiej jakości personalizowane albumy i wydruki, oszczędzając przy tym Państwa czas związany z poszukiwaniem odpowiednich rozwiązań i nerwami z powodu nieoczekiwanych problemów z wydrukami. Tutaj nie ma czegoś takiego jak problem – liczy się jakość.

Opcje dodatkowo płatne do sesji

 

•   Koszt dodatkowego ujęcia poza pakietem + 60 zł wersja cyfrowa
•   Profesjonalny makijaż do sesji zdjęciowej wraz z ułożeniem włosów + 250 zł ( ustalany podczas rezerwacji terminu )
•   Zdjęcia ekspresowe +50% kwoty sesji – na email w ciągu 24h / do odbioru z odbitkami do 2-3 dni robocze
•   Nie przekazuję nieobrobionych zdjęć z sesji zdjęciowej

Jak zarezerwować sesję?

W celu rezerwacji dogodnego terminu i miejsca sesji proszę o kontakt telefoniczne, milowy lub poprzez formularz. Na wszystkie wiadomości odpowiadam zazwyczaj w ciagu 48h.

Sesje noworodkową dobrze zarezerwować wstępnie gdy maluszek jest jeszcze w brzuszku.

Rezerwacja dokonywana jest po opłaceniu opłaty rezerwacyjnej – bezzwrotnego zadatku – w kwocie 100 zł
Po wpłacie zadatku otrzymają państwo informację o tym jak przygotować się na sesję 🙂


Rezerwując sesję akceptują Państwo regulamin.

Studio fotograficzne

Studio znajduje się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. 
Sesje Plenerowe wykonuje głównie w Gdyni ale bez problemu mogę dojechać w dowolne miejsce. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu.

Tel:  794 703 593
E-Mail : info@sandragiza.pl

WEB: www.sandragiza.pl

Napisz do mnie

Spotkajmy sie na Facebooku lub Insta