+ 48 794 703 593 INFO@SANDRAGIZA.PL

SESJA NOWORODKOWA

Zdjęcia noworodkowe przede wszystkim, są wspaniałą pamiątką dla rodziców dziecka i całej rodziny. Te pierwsze, magiczne dni po narodzinach dziecka są bardzo intensywne i pełne emocji, a sesja fotograficzna pozwala na uwiecznienie tych unikalnych momentów, których nie da się powtórzyć już nigdy więcej.

Ponadto, sesja noworodkowa pozwala na uwiecznienie piękna i niewinności noworodka, którego wygląd i cechy fizyczne bardzo szybko się zmieniają. Zdjęcia te będą służyć jako pamiątka na całe życie i pozwalają na zatrzymanie tych ważnych momentów.

Zdjęcia noworodkowe mogą również być prezentowane jako ozdoba w domu, na przykład na ścianie w pokoju dziecka lub w pamiątkowym albumie.

Zdjęcia noworodkowe pozwalają na utrwalenie jednego z najpiękniejszych i najważniejszych momentów w życiu rodziny, a jednocześnie stanowią piękną pamiątkę na całe życie.

Informacje jak wyglądają zdjęcia noworodkowe

jak przygotować siebie, kiedy najlpeiej wykonać sesję zdjęciową, jak wygląda przebieg sesji zdjęciowej, na te te i wiele innych pytań znajdą Państwo odpowiedź na stronie informacyjnej

KAŻDY PAKIET SESJI ZDJĘCIOWEJ ZAWIERA:

✓  Wydruk 23×15 wybranych ujęć w ozdobnym pudełeczku

✓  Konsultację telefonicznę lub wymianę  wiadomości odnośnie preferencji klienta

✓  Aranżację, stylizację, przygotowanie scenerii / sukni etc.

✓  Wiedzę z zakresu fotografii ciążowej i noworodkowej

✓  Możliwość korzystania z sukien dostępnych w garderobie studia i specjalnie przygotowanych ubranek i akcesoriów do sesji noworodkowej ( nie potrzebujecie własnych ubrań do sesji dla maluszka )

✓  W sesji może uczestniczyć partner i/lub dziecko/dzieci

✓  Miejsce Sesji – Studio – ul. Borowikowa 13a Gdynia lub Plenery – pakiet 1 realizowany jest w plenerze leśnym przy studiu;
pakiet 2, 3 oraz premium w dowolnym wybranym miejscu z kosztem dojazdu + 2 zł / km liczony w obie strony.

✓  Istnieje możliwość połączenia sesji w studiu i plenerze leśnym za opłatą + 100 zł do wybranego pakietu sesji

INFORMACJE DODATKOWE

 

•   Zdjęcia ekspresowe +50% kwoty sesji – na email w ciągu 24h / do odbioru z odbitkami do 2-3 dni robocze

•   Możliwość skorzystania z różnorodnych sukien, body i materiałów do sesji ciążowych, ubrań do sesji roczkowych i dziecięcych, akcesoria i ubranka do sesji noworodkowych.

•   Zdjęcia gotowe są do odbioru w ciągu 14-30 dni roboczych

•   Możliwość zakupu galerii nieobrobionych zdjęć w kwocie + 749 zł – cała galeria widoczna po przesłaniu w zalamo.