SESJE BIZNESOWE - WIZERUNKOWE

Sesje dla firm i osób prywatnych.

Co otrzymają Państwo w ramach sesji zdjęciowej

 

•   Zaangażowanie i wiedzę z zakresu fotografii rodzinnej przelaną na wysokiej jakości zdjęcia
•   Sesje wykonuje wysokiej jakości sprzętem fotograficznym co przekłada się na profesjonalną jakość ujęć
•   Zdjęcia obrabiane są na monitorze graficznym dzięki czemu mają Państwo pewność, że kolorystyka zdjęcia jest prawidłowa względem wykonywanych przeze mnie zdjęć. 
•   Galerię online  do wyboru zdjęć z wykonanej sesji
•   Czas oczekiwania na zdjęcia : do 7 dni roboczych
•   Link online  do pobrania zdjęć w wysokiej i niższej rozdzielczości 

Sesje wykonuje w Studiu w Gdyni na Pustkach Cisowskich na jednolitych tłach lub w formie zastanej w Państwa biurze ( nie na tłach ) Sesje możemy również wykonać w plenerze dopasowanym do charakteru pracy. W przypadku biura jak i pleneru doliczana jest opłata za dojazd w zależności od miejsca. 

PAKIETY SESJI

Pakiety sesji stworzone są z myślą o różnych Państwa potrzebach. Przez lata swojej pracy, dopasowywałam ofertę aby była korzysta i atrakcyjna a przy tym spełniała wszelkie wymogi wysokiej jakości zdjęć, ale i produktów towarzyszących takie jak odbitki, pendrive oraz albumy, itp…
Są to produkty specjalnie wyselekcjonowane z pośród dużej oferty rynkowej, jednak dzięki kilkuletniemu doświadczeniu mogę zaproponować Państwu na prawdę bardzo wysokiej jakości personalizowane albumy i wydruki, oszczędzając przy tym Państwa czas związany z poszukiwaniem odpowiednich rozwiązań i nerwami z powodu nieoczekiwanych problemów z wydrukami. Tutaj nie ma czegoś takiego jak problem – liczy się jakość.

Studio fotograficzne

Studio znajduje się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. 
Sesje Plenerowe wykonuje głównie w Gdyni ale bez problemu mogę dojechać w dowolne miejsce. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu.

Tel:  794 703 593
E-Mail : info@sandragiza.pl

WEB: www.sandragiza.pl

Szybki kontakt

Spotkajmy sie na Facebooku lub Insta