+ 48 794 703 593 INFO@SANDRAGIZA.PL

O MNIE

Zapewne każdy z Państwa, kto myśli o wykonaniu sesji fotograficznej, chce wiedzieć kim jest osoba, której powierzą swoje kilkudniowe maleństwo podczas sesji noworodkowej, czy Wasze dzieci będą czuły się w moim towarzystwie spokojnie i naturalnie, czy podczas sesji ciążowej, podczas której często boicie się o wszelkie niedoskonałości, wszystko będzie dobrze wyglądało, czy podczas sesji kobiecej, gdy pozujecie często w bieliznie lub są to akty, nie będziecie się zbytnio krępować… itp

Chciałabym tutaj pokrótce przedstawić siebie – abyście decydując się na sesję ze mną wiedzieli z kim się spotkacie ?

Jestem osobą czerpiącą radość z codziennych chwil, z dostrzegania tego o czym zapominamy na codzień, a co jest tak ważne dla nas.

Dla każdego z nas inne chwile będą wyjątkowe – czy to podczas sesji kobiecej, przy której w końcu odwarzyłyście się pokochać siebie, czy przy sesji ciążowej, gdy niebawem zmieni się całe Wasze życie. Nie bójcie się tych chwil, twórzmy z nich wspomnienia do których będziecie wracać z przyjemnością.

Najmłodszymi maluszkami ( od 5 doby życia ) zajmuje się już 5 lat, uczestniczyłam w specjalnych warsztatach nakierowanych własnie na pracę z najmłodszymi modelami. Aby wykonać taką sesję trzeba mieć pojęcie o noworodkach, nie da się ułożyć dobrze maluszka bez wcześniejszej wiedzy i przygotowania do tego. Wszystkie pozycje które widzicie u mnie na zdjęciach są bezpieczne dla najmłodszych. Nie wykonuję żadnych pozycji „na siłę”, każdy maluszek układa się inaczej i nie w tym nic dziwnego – sesję należy dopasować do każdego indywidualnie.

Jeśli o mnie chodzi na codzień jestem optymistką, choć czasem też mam gorszy dzień.Uważam jednak że uśmiech to broń w walce z codziennością i staram się nim „zarażać” ?

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki SONY, który umożliwia mi wykonanie wysokiej jakości zdjęć, z którym możecie tworzyć duże wydruki fotograficzne.

Dzięki współpracy z profesjonalną firmą introligatorską jestem w stanie zapewnić wydruki i albumy najwyższych standardów na jedwabistym papierze, mając przy tym pewność, że odbitki, które ode mnie Państwo otrzymają będą przygotowane w wysokiej jakości i z odpowiednimi kolorami. W przypadku druku w znanych sieciowych labach niestety mogą Państwo spotkać się z gorszą jakością, ostrością i kolorystyką niedopasowaną do zdjęcia. Jestem jednak pewna zdjęć, które Państwu przekazuje, ponieważ pracuje na wysokiej jakości monitorze graficznym, który pozwala mi zobaczyć efekt końcowy jeszcze przed wydrukiem. Dzięki profesjonalnej kalibracji i Panu Adamowi z firmy VITAVISION, mój monitor jest idealnie skalibrowany pod względem kolorystycznym, dzięki czemu nigdy nie przytrafiły mi się problemy z kolorami w druku ? Kalibracja to nie tylko kolor, ale również jasność zdjęć. Każde zdjęcie dopasowywane jest pod druk, nie pod urządzenie na którym możemy je odtworzyć, dlatego właśnie tak ważne jest profesjonalne podejście do tematu wydruków i kalibracja własnego stanowiska pracy jako jednej całości wpływającej w znaczym stopniu na efekt końcowy  ?

 

KURSY I SZKOLENIA


– Kurs fotografii kościelnej – niezbędny do fotografowania cerebracji liturgicznych

– Warsztaty fotografii artystycznej psów  (październik 2019)

– Warsztaty fotografii noworodkowej  (lipiec 2019)

– Warsztaty fotografii noworodkowej w studiu  (maj 2018)

– Warsztaty fotografii lifestylowej  (2018)

– Warsztaty fotografii ciążowej w studiu i plenerze (październik 2017)

– Warsztaty fotografii noworodkowej w studiu (październik 2017)

– Warsztaty fotografii noworodkowej w studiu   (maj 2017)

– Warsztaty fotografii portretowej – Sierpień 2015

– Warsztaty z Gdyńskim Facebookiem – Żaglowce o świcie – Sierpień 2014 – wyróżnienie

WYSTAWY:

– Udział w Wystawie z Urzędu Miasta Gdyni – „Najlepsze z Gdyńskiego Facebooka” II  Marzec 2016

– Udział w Wystawie pokonkursowej „Czy ta Gdynia czyta?” organizowaną przez Bibliotekę Publiczną 2015

– Udział w Wystawie z Urzędu Miasta Gdyni – „Najlepsze z Gdyńskiego Facebooka” Sierpień 2014

WSPÓŁPRACA:

– Profesjonalna kalibracja monitorów : VITAVISION

– Druk albumów i odbitek : CRYSTAL ALBUMS

– Produkty do sesji : yellowlamb; loop photo props, graga photo props; szpilka photo props; z drewnem po drodze; woodlandia, filczaki props by Eve, ulaby, pastelowe marzenia, encha photo props