+ 48 794 703 593 INFO@SANDRAGIZA.PL

INFORMACJE O SESJACH CIĄŻOWYCH

Kiedy jest optymalny czas na wykonanie sesji?

Sesje najlepiej zaplanować pomiędzy 24 a 38 tygodniem, gdy brzuszek jest dobrze widoczny i okrąglutki, jednak jest on umowny i w głównej mierze zależy od od Twojego samopoczucia. Jeśli nie obawiasz się przybrania podczas ostatnich tygodni ciąży, sesję możemy wykonać nawet tydzień przed terminem.

Dlaczego tak ważne jest aby wykonać sesję w odpowiednim dla Ciebie terminie? Podczas ostatniego etapu ciąży, organizm przygotowuje się do porodu, tym samym zaczyna gromadzić się w nim więcej wody, co z kolei prowadzi do puchnięcia dłoni i stóp, a czasem nawet całości. Na sesji chcemy abyś czerpała z niej radość i była ona dla Ciebie lub dla Was wesołą chwilą ?

Czy w sesji może uczestniczyć również partner / starsze rodzeństwo?

Jak najbardziej są oni mile widziani podczas sesji. Otrzymasz informacje jak przygotować odpowiednio partnera / dzieci do naszej sesji. Wykonujemy wtedy ujęcia mieszane i wspólne i samej mamy ?

Jak przygotować się do sesji ciążowej ?

Jako fotograf mam kilka praktycznych wskazówek i wszystkie je otrzymasz na email po dokonaniu rezerwacji. Nie ma czym się jednak przejmować – to podstawowe czynności, które bez problemu wykonasz ? Wysyłam również listę tego co najlepiej zabrać na sesję w tym np bieliznę, w studiu nie jest dostępna, natomiast wszystkie suknie, body, materiały itp dostępne są na każdej sesji. 

Kto zapewnia ubiór do sesji zdjęciowej ?

W studiu posiadam suknie, które można zobaczyć w powyższym linku. Dla Panów natomiast proponuje ubiór neutralny lub pod kolor ulubionej sukni ciążowej. Dokładne informacje dostaniecie w emilu przygotowującym.  Można również zabrać na sesję własne zestawy ubrań, z których możemy skorzystać. Jeśli macie jakieś wątpliwości śmiało możecie przesłać zdjęcia zestawów na email a ja chętnie doradzę.

Wszystkie ubrania dostępne w studiu dla Pań w ciąży są dezynfekowane po każdej sesji oraz systematycznie prane.

Gdzie odbywają się sesje ?

Sesje studyjne wykonuje we własnym studiu w Gdyni na Pustkach Cisowskich przy ul. Borowikowej 13a, sesje plenerowe są uzgadniane indywidualnie jednak najczęściej wybieranymi miejscami są: Babie Doły, Orłowo, Plener Leśny np Pustki Cisowskie, Mechelinki, Rewa.

Sesje Naturalne wykonuje u Państwa w domu również.

Gdzie możemy znaleźć więcej zdjęć poza stroną www?

Sesje publikuje również na instagramie: www.insagram.com/sandragiza.pl jak również na FanPageu – www.facebook.pl/sandragizapl –

Poniżej niektóre z sukien i body dostępnych w studiu do sesji ciążowych