+ 48 794 703 593 INFO@SANDRAGIZA.PL

Polecaj i zgarniaj rabaty dla siebie

Dbając o Was jako o stałych i mniej stałych klientów mam dla Was również ciekawe rozwiązanie w postaci Rabatów za każdą nową poleconą osobę, która skorzysta z moich usług fotografii standardowej, świątecznej, reportażowej, otrzymacie ode mnie rabat 25 zł do wykorzystania przy rezerwacji dowolnej sesji zdjęciowej. 

Rabaty polecajki można ze sobą łączyć tzn. jeśli z Twojego polecenia przyjdzie do mnie np. 3 nowych klientów – Twój rabat na sesję to 75 zł. Nie ma limitu osób, za które polecenia mogę przyznać Ci rabat.

Aby wykorzystać swój rabat podczas rezerwacji sesji trzeba wspomnieć o tym kogo poleciłeś – ile osób i że w tej sesji chcesz z tego rabatu skorzystać.  Każdy przyznany rabat 25 zł ważny jest przez 18 miesięcy po tym terminie traci ważność do wykorzystania.

Aby rabat się naliczył, klient który przychodzi na sesję musi wpisać w formularzu dostępnym po rezerwacji Twoje Imię i Nazwisko lub poinformować o tym podczas rezerwacji terminu. Nie ma możliwości przyznania rabatu jeśli ktoś powie że polecił kogoś a ta osoba była kiedyś ale nie podobała takiej informacji. 

Rabat naliczany jest tylko za nowe osoby które pierwszy raz będą korzystały z sesji.

W razie jakichkolwiek niejasności proszę skontaktuj się ze mną na email info@sandragiza.pl 

 

Karta Lojalnościowa Klienta

 

1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z Karty Klienta Lojalnościowej.

2. Regulamin obowiązuje od 01.10.2023

3. Karta Klienta jest własnością firmy Sandra Giza Fotografia i wydawana jest klientowi w przypadku wykonania sesji zdjęciowej.

4. Od tej chwili klient otrzyma pieczątkę za każdą swoją kolejną sesję w zależności od rodzaju i pakietu sesji od 1 do 3 pieczątek.

5. Karta jest kartą imienną i może się nią posługiwać tylko klient, któremu została wydana.

6. Po zebraniu 5 pieczątek – klient może odebrać swoją nagrodę w postaci rabatu 50% na wydruki i albumy lub 30% na dowolny pakiet sesji zdjęciowej z oferty standardowej ( nie promocyjnej ) . Oferta nie obejmuje jedynie sesji noworodkowych, które nie podlegają rabatom cenowym. Po zebraniu 10 pieczątek klient może wymienić kartę na darmową sesję, która zawiera 5 ujęć w wersji cyfrowej przesłanych drogą mailową lub dołożenie 5ciu ujęć gratisowych do innego pakietu sesji.

7. Sesja wykonywana jest w studiu lub plenerze leśnym na Pustkach Cisowskich

8. Pieczątki wydawane są wg następujących zasad :

Sesje promocyjne  1 pieczątka ;

Sesje Standardowe pakiet 1 i 2 – 2 pieczątki;

Sesje Standardowe pakiet 3 i inne wyższe – 3 pieczątki;

Pakiet Reportażowy dowolny – 2 pieczątki

Pakiet Reportażowy Ślub pakiet 3 i 4 – 3 pieczątki

9. Karta ważna jest przez 24 miesiące od dnia pierwszej sesji ( pieczątki ); po zebraniu ostatniej pieczątki klient powinien wykonać sesję nie później niż w ciągu 3 miesięcy. Nie wykonanie sesji w tym terminie skutkuje rezygnacją.

10. Nie ma możliwości łączenia rabatu z innymi rabatami / promocjami zniżkowymi.

11. Fotograf zastrzega sobie możliwość zmiany regulaminu w każdym momencie, jak również wycofanie kary, bez konieczności informowania o tym klienta.

12. Karta uszkodzona lub utrudniająca identyfikację właściciela nie będzie honorowana.

13. Udział w programie Karta Lojalnościowa jest dobrowolny i nieprzymuszony.

 14. Uznaje się, że klient akceptuje regulamin promocji w momencie otrzymania karty klienta. W przypadku nie akcpetacji po prostu nie korzysta z możliwości którą daje karta.

15. W darmowej sesji może wziąć udział tylko klient którego imię i nazwisko widnieje na karcie + ewentualną bliska rodzina np. sesja z mamą, sesja z dziećmi, sesja z mężem, itp.