+ 48 794 703 593 INFO@SANDRAGIZA.PL

 

 

Wasze wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę i profesjonalizm. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą ślubną jak również mojej pracy, dodatków drukowanych, które mogę dla Państwa przygotować.   Pracując podczas reportaży ślubnych ( i nie tylko ) wiem jak wyjątkowe są dynamiczne momenty, które warto uwchwycić na zdjęciach. Podczas swoich zleceń pracuję na minimum dwóch aparatach, które pozwalają mi na wyleminowanie stresu związanego z awarią jednego sprzętu. Ponadto każdy z nich zapisuje zdjęcia na drugiej karcie jako backup.  

 Pracując w ten sposób mogę również mieć szersze i bliższe spojrzenie na otaczajace nas momenty, dzięki czemu reportaż będzie znacznie ciekawszy.

 Mogę towarzyszyć Wam od samych przygotowań aż po oczepiny, a jeśli macie ochotę i podczas poprawin. Sesje narzeczeńskie i poślubne możemy wykonać w dowolnym terminie według poniższej oferty. Oczywiście chętnie również będę towarzyszyć Wam tylko podczas samej ceremonii ślubnej czy to w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego. 

Jestem wierną fanką wszelkich wydruków, dlatego w swojej ofercie ślubnej posiadam albumy, które będą dla Was zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Możemy zawrzeć w nich nasze sesje jak i sam reportaż, to już zależy od Was.

REPORTAŻ ŚLUBNY

 

OFERTA NA ROK 2024 / 2025

SESJE NARZECZEŃSKIE I ŚLUBNE

W każdej chwili możecie również sotzrsyać z oferty samej sesji ślubnej lub narzeczeńskiej. Sesje narzeczeńskie najlepiej wykonać minimum 2 miesiące przed planowaną datą ślubu, aby był czas na wybór zdjęć, obróbkę ich wydruk i przygotowania np. podziękowań. 

Sesje możemy wykonać w dowolnym miejscu, oczywiście mam również kilka sprawdzonych stałych plenerów w których uwielbiam wykonywać sesję. 

Pakiet 1 sesji portretowej wykonywany jest w Gdyni na Pustkach Cisowskich bez dojazdu w inne miejsca w dowolnym dniu lub podczas ślubu – w miejscu blisko przyjęcia. Pakiet 2 i 3 wykonywane są w innych miejscach + koszt dojazdu wg miejsca.