FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Tworzę dla Was wyjątkowe wspomnienia, dopieszczam, aż będę mogła przekazać Wam je w formie albumów, odbitek, obrazów, aby zostały z Wami na długi czas.

Wasze wspomnienia zasługują na wyjątkową oprawę i profesjonalizm. Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą ślubną jak również mojej pracy, dodatków drukowanych, które mogę dla Państwa przygotować.   Pracując podczas reportaży ślubnych ( i nie tylko ) wiem jak wyjątkowe są dynamiczne momenty, które warto uwchwycić na zdjęciach. Podczas swoich zleceń pracuję na minimum dwóch aparatach, które pozwalają mi na wyleminowanie stresu związanego z awarią jednego sprzętu. Ponadto każdy z nich zapisuje zdjęcia na drugiej karcie jako backup.  

 Pracując w ten sposób mogę również mieć szersze i bliższe spojrzenie na otaczajace nas momenty, dzięki czemu reportaż będzie znacznie ciekawszy.

 Mogę towarzyszyć Wam od samych przygotowań aż po oczepiny, a jeśli macie ochotę i podczas poprawin. Sesje narzeczeńskie i poślubne możemy wykonać w dowolnym terminie według poniższej oferty. Oczywiście chętnie również będę towarzyszyć Wam tylko podczas samej ceremonii ślubnej czy to w kościele czy Urzędzie Stanu Cywilnego. 

Jestem wierną fanką wszelkich wydruków, dlatego w swojej ofercie ślubnej posiadam albumy, które będą dla Was zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. Możemy zawrzeć w nich nasze sesje jak i sam reportaż, to już zależy od Was.

Obecnie przyjmuję zapisy na na 2021 oraz 2022 rok według poniższej oferty.

Jeśli marzy Wam się spersonalizowany album i ktoś kto może za Was go wykonać, również możecie do mnie napisać. Po przesłaniu zdjęć zajmę się projektem, a następnie wyślę Wam do zatwierdzenia. 

O albumach i innych wydrukach możecie więcej dowiedzieć się ze strony poświęconej właśnie drukowi.

Koniecznie zajrzyjcie a razie pytań zapraszam do kontaktu.

 

REPORTAŻ ŚLUBNY

Pakiety sesji stworzone są z myślą o różnych potrzebach. Przez lata swojej pracy, dopasowywałam ofertę aby była korzysta i atrakcyjna a przy tym spełniała wszelkie wymogi wysokiej jakości zdjęć, ale i produktów towarzyszących takie jak odbitki, pendrive oraz albumy.
Są to produkty specjalnie wyselekcjonowane z pośród dużej oferty rynkowej, jednak dzięki kilkuletniemu doświadczeniu mogę zaproponować na prawdę bardzo wysokiej jakości personalizowane albumy i wydruki, oszczędzając przy tym Wasz czas związany z poszukiwaniem odpowiednich rozwiązań i nerwami z powodu nieoczekiwanych problemów z wydrukami. Tutaj nie ma czegoś takiego jak problem – liczy się jakość.

OFERTA NA ROK 2023

SESJE NARZECZEŃSKIE I ŚLUBNE

W każdej chwili możecie również sotzrsyać z oferty samej sesji ślubnej lub narzeczeńskiej. Sesje narzeczeńskie najlepiej wykonać minimum 2 miesiące przed planowaną datą ślubu, aby był czas na wybór zdjęć, obróbkę ich wydruk i przygotowania np. podziękowań. 

Sesje możemy wykonać w dowolnym miejscu, oczywiście mam również kilka sprawdzonych stałych plenerów w których uwielbiam wykonywać sesję. 

Jeśli zdecydujecie się na ślubny reportaż w pakiecie 3 otrzymacie na sesję narzeczeńską 25 % rabatu na pakiet 2 lub 3. Storybook album z pakietu trzeciego możemy zamienić na dodatkowe karty w albumie z pakietu ślubnego, jeśli chcielibyście wszystkie ujęcia połączyć w jedną całość.