Program Lojalnościowy

Dziękuję ślicznie za udział w sesji zdjęciowej oraz zaufanie jakim mnie Państwo obdarzyli, cieszę się, że miałam możliwość uwiecznienia tylu pięknych emocji i chwil. Będzie mi niezmiernie miło, jeśli opowiedzą Państwo znajomym jak wyglądała nasza sesja i polecą im moje usługi fotografii rodzinnej. Doceniając to, za każdego nowego klienta z polecenia otrzymają Państwo 25 zł rabatu na kolejną sesje lub na dodatkowe ujęcia z poprzedniej sesji. Proszę aby Państwa znajomy podczas kontaktu i rezerwacji sesji zdjęciowej wspomniał o Państwie i karcie polecającej.

 

WSKAZÓWKI DLA PRZYJACIELA

W przypadku sesji noworodkowych polecam aby znajomi odezwali się w momencie otrzymania od Państwa karty polecającej.

Sesje noworodkowe najlepiej wykona pomiędzy 6 a 10 dniem maluszka. Termin ustalany w trakcie ciąży jest terminem wstępnym, ale o tym wszystkim chętnie opowiem już samym zainteresowanym.

Sesje dziecięce i rodzinne można wykonać o każdej porze roku w studiu lub plenerze. Umówienie sesji może nastąpić w dowolnym momencie, a termin dopasujemy odpowiednio dla każdej rodziny. Państwa przyjaciel otrzymuje 50% zniżki na produkty – albumy, odbitki, fotoobrazy, zakupione do 3 miesięcy od dnia jego sesji.

Kartę polecającą należy zabrać ze sobą na sesję.

 

WARUNKI PROGRAMU

1. Rabat można wykorzystać na dowolny rodzaj i pakiet sesji zdjęciowej z oferty stałej tj. nie promocyjnych ofert lub na dodatkowe ujęcia i produkty z poprzedniej Państwa sesji.

2. Przyznane rabaty można łączyć. Za każdego nowego klienta otrzymują Państwo 25 zł. przy 3 poleceniach łącznie otrzymają Państwo do wykorzystania 75 zł rabatu. Nie łączymy jednak rabatu z innymi ofertami rabatowymi lub promocyjnymi.

3. Każdy rabat przyznawany jest z dniem wykonania sesji zdjęciowej na okres 12stu miesięcy. Po tym czasie nie ma go w puli do wykorzystania.

4. Rabat przyznawany jest konkretnej osobie i nie ma możliwości jego przydzielenia innej osobie.

5. Za jednego klienta może zostać przypisany tylko jeden raz rabat. Klient tez nie może być już wcześniej klientem Sandra Giza Fotografia, jak również nie może być polecony przez inną osobę. Każdy polecony znajomy może skorzystać z opcji otrzymania prezentu tylko JEDEN RAZ.

6. Opinia wystawiona w portalach poniżej ( może być identyczna ) to 10 zł rabatu dodatkowo do Państwa puli. Liczą się już wystawione opinie. Opinia musi być wystawiona na każdej ze stron ( może być identyczna )

7. Klient ma możliwość uzyskania informacji odnośnie swoich rabatów bezpośrednio przez kontakt z fotografem na email:  info@sandragiza.pl

8. Klient który przychodzi do fotografa z polecenia powinien zabrać ze sobą na sesję kartę polecającą.

9.Program Lojalnościowy rozpoczyna się z dniem 01.05.2020r.

10.Fotograf zastrzega sobie prawo do możliwości zakończenia programu w każdym momencie, z zastrzeżeniem, że każdy będzie miał możliwość zrealizowania dotychczas zebranych rabatów.

11. W celu wykorzystania rabatu na dodatkowe ujęcia lub sesję proszę o wiadomość na email: info@sandragiza.pl o treści : ” Proszę o realizacji rabatu z programu poleceń w kwocie : …. na pakiet sesji lub ujęcia dodatkowe. Imię i Nazwisko”

Studio fotograficzne

Studio znajduje się w Gdyni na Pustkach Cisowskich. 
Sesje Plenerowe wykonuje głównie w Gdyni ale bez problemu mogę dojechać w dowolne miejsce. W celu ustalenia szczegółów zapraszam do kontaktu.

Tel: +48 794 703 593
email: info@sandragiza.pl

Napisz do mnie

Spotkajmy sie na Facebooku lub Insta